Organizace školního roku

2. 9. 2019 Začátek školního roku 2019/2020
5. 9. 2019
(16:00 - 17:00)
Třídní schůzky všech ročníků
9. 9. 2019 Exkurze Škoda Plzeň
10. 9. 2019 Opravná závěrečná zkouška oboru EM
od 12. 9. 2019
do 13. 9. 2019
Harmonizační výjezd 1. ročníků – Klíny
28. 9. 2019 Den české státnosti
4. 10. 2019 Veletrh polytechniky Litoměřice
15. 10. 2019 Vzdělávání Louny – výstava SŠ
od 20. 10. 2019
do 21. 10. 2019
Šance Teplice – výstava SŠ
28. 10. 2019 Den vzniku samostatného českého státu
od 29. 10. 2019
do 30. 10. 2019
Podzimní prázdniny
od 3. 11. 2019
do 4. 11. 2019
Sokrates Most – výstava SŠ
od 5. 11. 2019
do 6. 11. 2019
Vzdělávání Chomutov – výstava SŠ
5. 11. 2019 Exkurze Lovochemie
5. 11. 2019
(8:00 - 17:00)
1. Den otevřených dveří
9. 11. 2019 Technohraní – SVČ Most
13. 11. 2019 Čtvrtletní pedagogická rada
13. 11. 2019
(16:00 - 17:30)
Informační odpoledne
17. 11. 2019 Den boje za svobodu a demokracii
20. 11. 2019 Exkurze ČNB
20. 11. 2019 Leonardo z Educhemu – vědomostní soutěž pro žáky ZŠ
27. 11. 2019 Exkurze Techmánie
27. 11. 2019 Exkurze Letiště Václava Havla
27. 11. 2019 Vzdělávání Žatec – výstava SŠ
27. 11. 2019
(8:00 - 17:00)
2. Den otevřených dveří
30. 11. 2019 Podání přihlášky k maturitní zkoušce
12. 12. 2019
(8:00 - 17:00)
3. Den otevřených dveří
18. 12. 2019 Vánoční Drážďany
19. 12. 2019 Projektový den
20. 12. 2019 Vánoce na Educhemu
od 23. 12. 2019
do 5. 1. 2020
Vánoční prázdniny
6. 1. 2020 Nástup do školy po vánočních prázdninách
14. 1. 2020
(8:00 - 17:00)
4. Den otevřených dveří
24. 1. 2020 Uzavření klasifikace za 1. pololetí
25. 1. 2020
(8:00 - 17:00)
5. Den otevřených dveří
27. 1. 2020 Pololetní pedagogická rada
30. 1. 2020 Předání výpisu vysvědčení
31. 1. 2020 Pololetní prázdniny
od 3. 2. 2020
do 9. 2. 2020
Jarní prázdniny
15. 2. 2020 Maturitní ples v litvínovské Citadele
od 9. 3. 2020
do 13. 3. 2020
Lyžařský výcvikový kurz
31. 3. 2020 Odevzdání seznamu maturitní četby
8. 4. 2020 Společná část maturitní zkoušky
9. 4. 2020 Velikonoční prázdniny
10. 4. 2020 Velký pátek
13. 4. 2020 Velikonoční pondělí
14. 4. 2020 Čtvrtletní pedagogická rada
14. 4. 2020
(16:00 - 17:30)
Informační odpoledne
27. 4. 2020 Uzavření klasifikace 4. ročníků – pedagogická rada
29. 4. 2020 Předání vysvědčení žákům 4. ročníků a poslední zvonění
30. 4. 2020 Společná část maturitní zkoušky
1. 5. 2020 Svátek práce
od 4. 5. 2020
do 29. 5. 2020
Souvislá praxe žáků třídy ME3
8. 5. 2020 Den vítězství
od 18. 5. 2020
do 29. 5. 2020
Ústní maturitní zkoušky
od 18. 5. 2020
do 29. 5. 2020
Souvislá praxe žáků tříd IT2, IT3, ACH2, ACH3
28. 5. 2020 Uzavření klasifikace žáků třídy EM3 – pedagogická rada
29. 5. 2020 Předání závěrečného vysvědčení EM3
1. 6. 2020 Písemné závěrečné zkoušky třídy EM3
od 1. 6. 2020
do 6. 6. 2020
Cyklistický kurz
od 2. 6. 2020
do 4. 6. 2020
Praktické závěrečné zkoušky třídy EM3
10. 6. 2020 Předání maturitních vysvědčení a motivačních stipendií, ocenění nejlepších žáků
12. 6. 2020 Ústní závěrečné zkoušky
od 14. 6. 2020
do 19. 6. 2020
Vodácký kurz
17. 6. 2020 Slavnostní předání výučních listů
19. 6. 2020 Uzavření klasifikace
22. 6. 2020 Závěrečná pedagogická rada
od 23. 6. 2020
do 24. 6. 2020
Dny třídního učitele
25. 6. 2020 Úklid školy, závěrečný táborák
26. 6. 2020 Předání výročního vysvědčení, ukončení školního roku
od 29. 6. 2020
do 30. 6. 2020
Ředitelské volno