Výstavy vzdělávání

Publikoval Bureš v

6. až 7. 11. se konala výstava vzdělávání SOKRATES v Mostě a 8. až 9. 11. Výstava vzdělávání 2022 ve sportovní hale v Chomutově. Naše škola tu představovala obory elektro, IT, chemie a ošetřovatel(ka).
Výstav se aktivně účastnili žáci.
V Chomutově předváděli Simulátory PLC a výrobních linek, elektronické obvody, vodíkové autíčko, programování MicroBit, roboty mBot a ROBOTIS, chemické pokusy a jiné. za Obory elektro to byli Rosťa Krejza a Ervín Gerek, za chemické obory Jana Hudíková, Kristýna Broučková, Aneta Kuchárová a Emma Gordonová, za obory IT Veronika Vydrářová a David Žitný. Za pedagogy se se zúčastnili Pavel Podlena, Lenka Melezínková, Stanislav Bureš a Michal Helgert.
Příchozí žáci ZŠ i jejich rodiče projevovali o naší školu zájem i přes nabídku škol z chomutovska.
Výstavy určitě splnily svůj účel.