Střední škola Educhem

MENU

Středoškolská volejbalová liga - 18. 10. 2018 - SOŠ Hamr

Dne 18. 10. 2018 jsme si odbyli premiéru, pro nás v nové soutěži, Středoškolské volejbalové lize. A na začátek jsme si nevedli vůbec špatně. Našim prvním soupeřem byl nedaleký soupeř, SOŠ Hamr. Naše smíšené družstvo bylo plné očekávání, natěšení na tento náš první zápas. Takže match report a jednotlivé zápasy dopadly následovně.

1. zápas

SŠ Educhem, a.s. : SOŠ Hamr ……3:1 (sety - 24:26, 25:20, 25:15, 25:13)

I po nepovedeném začátku, kdy jsme v dramatické koncovce podlehli v 1. setu, tak jsme dokázali tento nepříznivý stav otočit na konečných 3:1 v náš prospěch, kdy jsme v této fázi hráli naši hru

Vzhledem k časové náročnosti a ušetření času jsme s tímto soupeřem odehráli rovnou odvetné utkání.

2. zápas

SOŠ Hamr : SŠ Educhem, a.s...........3:1 (sety - 21:25, 25:21, 25:23, 25:18)

První set jsme vyhráli a dostavilo se mírné uspokojení. Najednou se do naší hry vložila nervozita, chyběl patřičný klid v rozehrávce, útoku, špatná komunikace. Prostě tento zápas nám nevyšel dle našich představ a soupeř nás zaslouženě porazil.

Těšíme se na další utkání, které odehrajeme tentokrát proti výběru GTGM Litvínov smiley

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy.

Sestava týmu: Petr Masopust (ACH1), Bára Barešová (OŠ1) Radka Pelcová (ACH2), Jiří Hoffmann (EM2), Radek Tomáš (EM2), Miroslav Pros (ME2), Jakub Vozdecký (ME2), Daniel Kubart (ACH3), Lenka Škarabelová (ACH3), Anna Syková (ACH3)