Střední škola Educhem

MENU

Středoškolská futsalová liga - 3. 11. 2017

Dne 3. 11. 2017 jsme se zúčastnili Středoškolské futsalové ligy v okrese Most. Turnaj se odehrál ve sportovní hale Lokomotiva v Mostě. Byli jsme rozlosováni do skupiny společně se soupeři z VOŠ, OA a SZŠ Most, SPŠ Most, SOŠGS Most. V prvním zápase jsme se utkali s VOŠ, OA a SZŠ Most. Začátek zápasu nám vůbec nevyšel. Než jsme se rozkoukali, tak jsme prohrávali 0:2. Po krátké rozmluvě a poradě jsme soupeře začali přehrávat, ale pořád jsme nedali tížený kontaktní gól. Náš skvělý tlak jsme postupně přeměnili ve vedení 4:2. Bohužel ke konci zápasu se síly vyrovnaly a soupeř nakonec vyrovnal na 4:4. Ukázalo se, že hráče tento krásný a pro nás z celého turnaje nejhezčí zápas stál plno sil. Škoda, měli jsme proměnit nějakou tu šanci, kterých jsme si vypracovali během zápasu dost. Chlapci, ale ukázali morálku a týmového ducha, kdy dokázali zremizovat zápas s nelehkým soupeřem. 

Bohužel hned po tomto fyzicky těžkém zápase jsme hned nastoupili k druhému našemu utkání. Los nebyl pro nás příznivý. Nejtěžší soupeř a bez času na odpočinutí. A to se ukázalo jako zlomové. Střetli jsme se s favoritem na vítěze celého turnaje SPŠ Most. Po rychlém vedení soupeře 0:5 jsme se rozhodli tento zápas už jen dohrát a pošetřit fyzické síly na dalšího soupeře, tak jsme poslali do hry hráče z lavičky. Kluci se snažili, bojovali, ale bohužel na tohoto soupeře to nestačilo. Tento zápas skončil naší prohrou 0:12 a to nás ještě párkrát náš skvělý gólman zachránil od většího brankového přídělu.

V posledním zápase jsme se střetli s SOŠGS Most. Opět jsme nezachytili začátek zápasu a prohrávali jsme 0:1. Opět chlapci ukázali, že se nevzdávají a chtějí se rozloučit s turnajem vítězstvím. Zápas jsme otočili na 2:1 pro náš prospěch. Po zbytku zápasu jsme už nepustili soupeře k dramatu a vždy jsme vyhrávali po zbytek zápasu o 2 góly. Skóre se měnilo ve výsledcích 3:1, 4:2, 5:3. Dokázali jsme si, že týmy nám podobné umíme porážet či hrát s nimi vyrovnanou partii. Vítězi blahopřejeme.

Soupiska teamu: Pavel Schubada ©, Lukáš Bubák (G), David Červený, Jan Hrubý, Matěj Hrubý, Tomáš Rosenkranc, Vít Čermák, Tomáš Radek, Giuseppe Auinger

Děkujeme všem hráčům za reprezentaci školy, bojovnost a odvedený výkon. 


Akce školy ›O školeAkce školyStředoškolská futsalová liga - 3. 11. 2017

© 2018 Insion

 


Modul