Střední škola Educhem

MENU

Okresní kolo ve volejbale - 1. 12.2017

Dne 1. 12. 2017 se naše chlapecká reprezentace zúčastnila turnaje ve volejbale. Turnaj se odehrál v tělocvičnách SVČ Most, kde se konalo letošní Okresní kolo, kategorie VI. B chlapci. Na turnaj jsme odjížděli s tichým přáním dostat se na bednu a potrápit každého soupeře. Náš tým byl především postaven na chlapcích 1. ročníků. Jen 2 chlapci byli z EM2.
Kluci v dramatické koncovce díky zlatému míči porazili VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most (25:19, 21:25). V druhém zápase jsme přehráli celek Gymnázia Most (25:22, 25:18)- Třetí zápas jsme porazili SŠDVS Most. I když v prvním setu jsme rozhodovali až v dramatické koncovce. Pomohl nám oddychový čas, kdy jsme přibrzdili soupeře. Druhý set byl jednoznačně v naší režii (25:21, 25:11). Finále jsme si zahráli proti SPŠ Most. Bohužel na tohoto soupeře už jsme nestačili a prohráli, ale s úctou (19:25, 17:25). Pochvalu zaslouží všichni hráči. Každý hráč měl svoji úlohu v týmu. Fungovalo nám podání, příjem, přihrávky…Některé výměny opravdu stály za to.
Gratulujeme ke krásnému druhému místu a děkujeme za vynikající reprezentaci školysmiley

Soupiska teamu: David Červený ©(EM2), Radek Tomáš(EM2), Miroslav Pros (ME1), Jakub Vozdecký (ME1), Jiří Hoffmann (EM1), Matěj Hrubý (EM1), Tomáš Rosenkranc (EM1), Kevin Kroha (IT1), David Mai (IT1).