Střední škola Educhem

MENU

Mezibořské slunce 21. 6. 2016

Dne 21. 6. se naši žáci aktivně zapojili do akce Mezibořské slunce 2016. Jednalo se o 2. ročník setkání seniorů Domova sociálních služeb Meziboří se seniory z jiných regionů, např. z nedalekého Domova pro seniory v Janově, ale i ze vzdálenějších míst, jako je Rezidence Tereza v Dubí, Domov důchodců v Bystřanech nebo Domov pro seniory v Žatci. Týmy seniorů soutěžily v disciplínách, které byly tematicky sestaveny. Vítězné družstvo, kterým se stali senioři z Meziboří, získalo dárkový balíček a pohár.

Soutěž o „Nejkrásnější slunce z látky“ byl dalším podnětem pro soutěžní družstva, včetně toho mezibořského, která měla za úkol s takovým výrobkem na Meziboří už přijet. Krásná sluníčka, větší či menší přivezli zástupci ostatních pozvaných organizací a formou žetonů měl každý možnost zúčastnit se hlasování o to nejkrásnější. Posloužily k tomu nápadité papírové „kasičky“ z krabic od bot, do kterých každý mohl vhodit svůj hlas. Zde skončil mezibořský tým na 2. místě, nejúspěšnější byl tým z Janova.

Naši žáci, společně s žáky Scholy Humanitas, po celou dobu akce pomáhali s organizací sportovních disciplín, doprovázeli seniory, kteří se sami nemohou pohybovat, byli nápomocni u stánku s občerstvením.

Akce školy ›O školeAkce školyMezibořské slunce 21. 6. 2016

© 2017 Insion

 


Modul