Střední škola Educhem

MENU

Harmonizační výjezd Klíny 2017

V termínu od 18. 9. - 20. 9. naši žáci 1. ročníků trávili svůj harmonizační výjezd na Klínech. Strávili jsme zde 3 dny. Měli jsme štěstí i na počasí. Krátké zprávy z jednotlivých dní.


Den první

Po příjezdu na Klíny nás čekalo přivítání v horském prostředí. Odpoledne mělo podobu vycházky a následný večer se nesl v duchu sportu či kolektivních společenských her. Všichni se dobře bavili.


Den druhý

Krásné počasí nás provázelo po celý den, a proto dopoledne jedna skupina odešla na sběr dříví pro večerní táborák. Ostatní byli ve sportovní hale, kde na ně čekal stolní tenis a cvičení jógy pod vedením paní učitelky.

Odpoledne následovala skupinová procházka na rozhlednu Jeřabina, zatímco zbývající skupinka připravovala program pro večerní chvíle. Den jsme zakončili společným večerním táborákem a opékáním vuřtů.

Další den plný zážitků byl za námi.


Den třetí, den poslední...

Poslední den se nesl v duchu příprav k odjezdu. Po bohaté snídani se všichni ujali závěrečného úklidu, který dopadl ve všech pokojích na výbornou.

Oběd nenechal na sebe dlouho čekat a poté následoval odjezd domů. Věříme, že žáci odcházejí plni skvělých dojmů a zážitků.
Akce školy ›O školeAkce školyHarmonizační výjezd Klíny 2017

© 2018 Insion

 


Modul